24 h gamtoje

1. TIES RIBA. Tai programa tinkanti tiek jaunuoliams, tiek suaugusiems. Sudėtingi procesai, kai reikia nugalėti save. Pateikiamas paketas su baimę keliančiomis užduotimis, kurios gali būti įveiktos pasitelkus savo ryžtą arba komandos palaikymą. "Perlipti save" nėra paprasta, bet įmanoma. Daugiau nei dešimt sudėtingų užduočių. Trukmė - 24 val. Dalyviai - iki 30 asmenų. Nakvynė - palapinėse arba sodyboje (pasirinktinai). 

IMG_8918_2.jpg TEIRAUTIS

2. SUDĖTINGAS RATAS. Tai programa tinkanti suaugusiems ir vaikams. Gamtoje įkuriama stovyklavietė, kurios perimetru per 2 km aplinkui parengtos užduotys ir jas galima įveikti tik vienu būdu - pasitelkus visą komandą. Trukmė - 24 val. Dalyviai - iki 80 asmenų. Nakvynė - palapinėse arba sodyboje (pasirinktinai).

5.JPG TEIRAUTIS

3. AŠ, KOMPASAS IR LAUŽAS. Tai žygis gamtoje su iškeltomis užduotimis - pasiekti nurodytus  kontrolinius taškus, surasti tinkamą vietą stovyklavietei, ją tinkamai įrengti, sukurti laužą. Skamba paprastai, bet ne kiekvienas gali judėti ir tamsiu paros metu. Trukmė - laikas neribotas. Dalyviai - skaičius neribotas. Nakvynė - gamtoje. 

100_7232.JPG TEIRAUTIS

4. ORIENTACINIS ŽYGIS DVIRAČIAIS. Atvykstate į sutartą vietą, gaunate visą inventorių skirtą žygiui (dviračiai, krepšiai ant dviračių, palapinės, kilimėliai, katilas maistui ir pan.), suplanuojate maršrutą ir pirmyn. Dalyviai - iki 20 asmenų, laikas - neribotas.

GOPR1591.JPG TEIRAUTIS

5. ORIENTACINIS ŽIEDAS. Sutartoje vietoje (išeities pozicijoje) vyksta instruktažas ir taisyklių pranešimas. Aplink išeities poziciją išdėlioti punktai, kuriuose padėtos kortelės. Kuo toliau nuo išeities pozicijos, tuo kortelės vertė didesnė. Komandos tikslas - surinkti kuo daugiau taškų. Šis užsiėmimas susideda iš dviejų etapų. Dalyviai - ne mažiau 10 asmenų. Laikas, sudėtingumas, punktų kiekis - pagal kliento poreikius.

P1070452.JPG TEIRAUTIS

2013 © IDĖJOS GRUPĖ