Stovykla iki 17

Stovyklos vaikams ir jaunimui skirtos iki 17 metų amžiaus. Metodiškai parengtos programos yra kelių krypčių.

Lyderio stovykla yra penkių IŠGYVENIMO pakopų stovykla, suformuota atrinkti, parengti ir ugdyti ,,Idėjos grupės" jaunuosius instruktorius. Instruktorio kelią dalyviai pradeda nuo lengviausio laiptelio, kuriame gauna daug naudingos informacijos ir neužmirštamų ispūdžių, iki sudėtingiausio, kuriame užtvirtina savo žinias ir apsisprendimą dirbti su jaunaja Lietuvos karta.

Lietuvos pažinimo stovykla sudaryta iš daugiau nei kelių etapų. Šiais metais pristatome pirmąjį. Tai patriotiškumo nuotykis po Lietuvos žemę. Dalyviai (ypač tie, kurie gyvena ne Lietuvoje) turės žygį per pietinę Lietuvą nuo Vilniaus iki pajūrio su įvairiausiais užsiėmimais ir užduotimis: žygis dviračiu pajūrio taku Nidos link, maudynės jūroje, pilių lankymas, šaudymas iš lankų istorinėse vietose, orientacinis pasivaikščiojimas senamiesčio takais ir daug staigmenų, kurias atskleisime užsiregistravusiems

Šalies pažinimo stovykla skirta mergaitėms ir berniukams nuo 12 iki 17 m amžiaus. Stovyklas sudaro daugiau nei vienas etapas užsienyje. Skirtingas etapas - skirtinga šalis, skirtinga veikla. Nuo istorijos iki aktyvaus laisvalaikio. Programos parengtos metodiškai, kad jaunuoliai pasisemtų jiems naudingos informacijos ir praktikos. Įspūdžiai visam gyvenimui. Rekomenduojame registruotis jau dabar!

Stovyklų IŠGYVENIMAS ištraukos: 

GOPR1539.JPG   GOPR0796.JPG   P1100072.JPG

2013 © IDĖJOS GRUPĖ